Drugi minister (wiceminister) z regionu

Po Robercie Kropiwnickim z PO, Paweł Gancarz z PSL jest kolejnym politykiem nowej koalicji rządowej z Dolnego Śląska, który zasiadł na ministerialnym fotelu. W tym przypadku to wiceminister infrastruktury, który będzie tam odpowiadał za transport drogowy, drogi publiczne i bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Paweł Gancarz, od wielu lat w strukturach Polskiego Stronnictwo Ludowe, jest także samorządowcem, bo to również Wójt gminy Stoszowice na Dolnym Śląsku.

To młoda krew ludowców w regionie, która już wiele razy dawała pokaz lojalności wobec partii i skuteczności.

AK, Fot. DL

POWIĄZANE

Categories gospodarka

Groźne efekty kontroli zabawek…

czytaj więcej
Categories gospodarka

Mniej aptek i gorszy dostęp do leków?

czytaj więcej
Categories gospodarka

Zalewska dementuje kłamstwa PO, Witek walczy o ORLEN

czytaj więcej
Categories ekologia

Na wiatrakach mogą stracić właściciele domów, posesji, nieruchomości

czytaj więcej
Categories gospodarka

Trzeba już modlić się o pracę, bo Tusk bierze władze?

czytaj więcej
Categories prawo

Nielegalny szmugiel ludźmi osądzony

czytaj więcej
Categories polityka

Czudowska na listy PiS do samorządu

czytaj więcej
Categories legnica

Okradał własną babcie przez miesiąc

czytaj więcej
Categories plotki

Witek dementuje plotki, spekulacje i życzenia opozycji

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *