Gancarz rządził w Stoszowicach. Jak będzie z regionem?

 

              

Paweł Gancarz, polityk i samorządowiec Polskiego Stronnictwa Ludowego został Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego.

Jednak marszałkiem się bywa, politykiem też, a samorządowcem jest albo nie.

W przypadku Gancarza za jego ostatnimi sukcesami (m.in. podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury, dobrych wynikach wyborczych) stoi działalność wójta Stoszowic (powiat ząbkowicki), gdzie można mówić raczej o dobrym gospodarzu, który może pochwalić się wieloma sukcesami [co prezentujemy na zdjęciach].

Jeden z nich to budowa Inkubatora Przedsiębiorczości i to eko, kolejny to pozyskanie terenów pod specjalną strefę ekonomiczną, a jeszcze inny to Srebrna Góra stająca się powoli jednym z bardziej popularnych miejsc turystycznych na mapie regionu i kraju. Coraz ładniej wyglądają też same Stoszowice.

TZ, Fot. DL

POWIĄZANE

Categories gospodarka

Mniej aptek i gorszy dostęp do leków?

czytaj więcej
Categories gospodarka

Zalewska dementuje kłamstwa PO, Witek walczy o ORLEN

czytaj więcej
Categories gospodarka

Trzeba już modlić się o pracę, bo Tusk bierze władze?

czytaj więcej
Categories prawo

Nielegalny szmugiel ludźmi osądzony

czytaj więcej
Categories polityka

Czudowska na listy PiS do samorządu

czytaj więcej
Categories legnica

Okradał własną babcie przez miesiąc

czytaj więcej
Categories plotki

Witek dementuje plotki, spekulacje i życzenia opozycji

czytaj więcej
Categories prawo

Policyjny pies uratował zaginionego mężczyznę

czytaj więcej
Categories legnica

„Snajper” strzelał do samochodów w mieście?

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *