Najlepsze przemówienie na wakacje w Polsce  

Zgromadzeni podczas specjalnego apelu w Szkole Podstawowej nr 7 w Legnicy na pożegnanie roku szkolnego i przywitanie wakacji usłyszeli najlepsze przemówienie w kraju (w tej właśnie kategorii).

Było nie tylko krótkie, bo oprócz podziękowań dla nauczycieli za pracę i opiekę nad dziećmi, oprócz podziękowań dla rodziców za współpracę oraz miłych słów skierowanych do uczniów w Szkole Podstawowej nr 7 w Legnicy wszyscy od dyrektorki placówki usłyszeli, że… wszyscy – a więc i nauczyciele – o czerwcu, o wakacjach myślą tam już od września.

AK, Fot. DL

POWIĄZANE

Categories legnica

Nie chcą konsultować z Panem Prezydentem? [PLOTKI]

czytaj więcej
Categories legnica

Okradał własną babcie przez miesiąc

czytaj więcej
Categories legnica

„Snajper” strzelał do samochodów w mieście?

czytaj więcej
Categories legnica

20 lat więzienia za napady rabunkowe i nie tylko

czytaj więcej
Categories legnica

Pijana matka skazana

czytaj więcej
Categories gospodarka

Kropiwnicki już ministrem

czytaj więcej
Categories kultura

31. OPMM PROMOCJE 2023 w Legnicy [FOTO RELACJA]

czytaj więcej
Categories kultura

Laura Łącz wybrała dziwkę, nie jest kapryśna i…

czytaj więcej
Categories legnica

Kandydaci PiS już pod choinkę!?

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *