Największe plenerowe muzyczne święto w Legnicy powraca!
W tym roku na Dniach Legnicy szampańsko będziemy bawić się od 27 do 29 czerwca (piątek – niedziela) – oczywiście na Polanie Angielskiej w Parku Miejskim. W programie imprezy spodziewać się można przede wszystkim mnóstwo dobrego, różnorodnego grania oraz wielu ciekawych atrakcji dla całej rodziny.
Rozpoczynamy w piątek dniem z klubową, elektroniczną muzyką – po energetycznej DJ-skiej rozgrzewce scenę przejmie C-BooL.
Koncerty gwiazd odbędą się natomiast w sobotę i niedzielę.
Dla mieszkańców naszego miasta i gości wystąpią: Wilki, Agnieszka Chylińska, LemON oraz Smolasty!
Szykujemy także moc dodatkowych atrakcji charakterystycznych dla naszego święta – wesołe miasteczko, strefy warsztatów i animacji dla młodszych oraz stoiska gastronomiczne z ciepłymi posiłkami i zimnymi napojami dla tych nieco starszych.
Już dziś zapraszamy Was na Dni Legnicy 2025 i nie możemy doczekać się wspólnego świętowania! Do zobaczenia!
[źródło Legnickie Centrum Kultury], Fot. Dziennik Legnicki