Osobówka uderzyła w szkolny autobus

W Jezierzanach, kierowca osobowego samochodu nie zastosował się do znaku STOP i nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu autobusem szkolnym, który przewoził dzieci.

Jak informuje legnicka komenda Policji: „Na szczęście w wyniku kolizji nic poważnego się nikomu nie stało. Troje dzieci pojechało na badania do szpitala, ale już opuścili placówkę medyczną. Kierowca osobówki ukarany został mandatem karnym.”

W autobusie było 32 dzieci ze szkoły w Miłkowicach.

 – Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego! Przestrzeganie przepisów, takich jak zatrzymywanie się na znakach STOP czy ustępowanie pierwszeństwa, to podstawowe zasady, które ratują życie i zdrowie uczestników ruchu. Bezpieczeństwo na drodze zależy od nas wszystkich. Twoja rozwaga może zapobiec tragedii! – podkreśla mł. asp. Anna Tersa, Legnicka Komenda Policji.

MK, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories prawo

Ukraińcy najpierw pili alkohol, a potem do samochodu… 

czytaj więcej
Categories porady

Najbardziej wymagający konsument – dziecko, nastolatek

czytaj więcej
Categories gospodarka

Mniej aptek i gorszy dostęp do leków?

czytaj więcej
Categories prawo

Nielegalny szmugiel ludźmi osądzony

czytaj więcej
Categories legnica

Okradał własną babcie przez miesiąc

czytaj więcej
Categories prawo

Policyjny pies uratował zaginionego mężczyznę

czytaj więcej
Categories gospodarka

Duże pieniądze dla firmy, małe dla klienta???

czytaj więcej
Categories porady

Nie strasz dziecka policjantem!

czytaj więcej
Categories legnica

„Snajper” strzelał do samochodów w mieście?

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *