Więcej pieniędzy na pensje w samorządach

Potwierdzają się więc nasze wcześniejsze zapowiedzi, że pensje pracowników samorządowych wzrosną.

Ma to być zgodnie z nowymi przepisami wzrost nawet o 17 procent, z wyrównaniem od 1 marca 2025 roku.

Nominalnie będzie to 666 złotych miesięcznie.

Sprawa jest dużo poważniejsza i o wiele szersza, dlatego pisaliśmy na ten temat już wcześniej:

AK, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories gospodarka

Groźne efekty kontroli zabawek…

czytaj więcej
Categories gospodarka

Mniej aptek i gorszy dostęp do leków?

czytaj więcej
Categories gospodarka

Zalewska dementuje kłamstwa PO, Witek walczy o ORLEN

czytaj więcej
Categories ekologia

Na wiatrakach mogą stracić właściciele domów, posesji, nieruchomości

czytaj więcej
Categories gospodarka

Trzeba już modlić się o pracę, bo Tusk bierze władze?

czytaj więcej
Categories gospodarka

Duże pieniądze dla firmy, małe dla klienta???

czytaj więcej
Categories gospodarka

Lobbyści farm wiatrowych mogą się zacząć bać?!

czytaj więcej
Categories gospodarka

Drobne, czyli drobna, ale ważna rzecz

czytaj więcej
Categories ekologia

Czy i gdzie jest  GMO? To powinno być wiadomo

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *