Miedź Legnica podczas swojej wczorajszej prezentacji dla kibiców przedstawiła drużyny juniorskie i oczywiście seniorów, ale chyba pierwszy raz pochwaliła się zespołem kobiet.
Choć w strugach deszczu to wszyscy piłkarze uśmiechnięci i wydaje się, że dobrze przygotowani do nadchodzących rozgrywek.
Ale być może najważniejsza, tego wieczoru była deklaracja kapitana pierwszego zespołu, którym został Adnan Kovacević i zapowiedział walkę o wejście Miedzi do ekstraklasy.











MK, Fot. Dziennik Legnicki