Wilki morskie słodkich wód popłynęły Kaczawą [foto]

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w lipcowej – wczorajszej – edycji Legnickiego Spływu Kajakowego, który organizuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy.

Kajakarze przepłynęli spory kawałek, bo ich trasa zaczęła się na wodospadzie przy ulicy Jaworzyńskiej, a skończyła w międzywalu rzeki przy kościele św. Jacka. 

W sierpniu kolejna szansa, aby zmierzyć się na szlaku wodnego survivalu na Kaczawie.

PS, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories legnica

Najpiękniejsza choinka w Legnicy – kibiców Miedzi  

czytaj więcej
Categories legnica

Nie dla Miedzi? Tak dla sportu?

czytaj więcej
Categories polityka

Sportowe remonty na… wybory?

czytaj więcej
Categories legnica

Piłka nożna może dać honory

czytaj więcej
Categories kultura

Góry także dla niepełnosprawnych

czytaj więcej
Categories mało ważne

Sukcesy Prezydenta Legnicy  

czytaj więcej
Categories ekologia

Ekoterroryści zlikwidują piłkę nożną

czytaj więcej
Categories sport

Kije poszły w ruch, ale nikomu nic się nie stało [FOTO]

czytaj więcej
Categories mało ważne

Sportowy spadek

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *