Kilkadziesiąt osób wzięło udział w lipcowej – wczorajszej – edycji Legnickiego Spływu Kajakowego, który organizuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy.
Kajakarze przepłynęli spory kawałek, bo ich trasa zaczęła się na wodospadzie przy ulicy Jaworzyńskiej, a skończyła w międzywalu rzeki przy kościele św. Jacka.
W sierpniu kolejna szansa, aby zmierzyć się na szlaku wodnego survivalu na Kaczawie.







PS, Fot. Dziennik Legnicki