Coraz groźniej w Legnicy

Bezpieczeństwo to bardzo szerokie pojęcie, bo odzwierciedla statystyki, ale także, a może przede wszystkim jest zwykłe poczucie obywateli, którzy sami starają się dbać właśnie o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich czy najbliższego otoczenia.

O tym, że w Legnicy nie jest z tym dobrze, nie jest z tym najlepiej pisaliśmy już kilka razy, ale ważny sygnał, który świadczy o tym, iż w Legnicy jest coraz bardziej niebezpiecznie to coraz częściej pojawiający się monitoring.

Widać to nie tylko na legnickim cmentarzu komunalnym, gdzie monitoringiem są już zabezpieczane poszczególne groby.

Pisaliśmy na ten temat tutaj:

Zagrożenie, które odczuwają mieszkańcy widać także na drzwiach budynków, gdzie także montuje się monitoring, np. przy ulicy Mickiewicza [na naszym zdjęciu].

Ale o złym stanie bezpieczeństwa w Legnicy świadczy również analiza ekspertów przygotowujących program rewitalizacji miasta –  o czym pisaliśmy tutaj:

AK, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories legnica

Nie chcą konsultować z Panem Prezydentem? [PLOTKI]

czytaj więcej
Categories legnica

Okradał własną babcie przez miesiąc

czytaj więcej
Categories legnica

„Snajper” strzelał do samochodów w mieście?

czytaj więcej
Categories legnica

20 lat więzienia za napady rabunkowe i nie tylko

czytaj więcej
Categories legnica

Pijana matka skazana

czytaj więcej
Categories gospodarka

Kropiwnicki już ministrem

czytaj więcej
Categories kultura

31. OPMM PROMOCJE 2023 w Legnicy [FOTO RELACJA]

czytaj więcej
Categories kultura

Laura Łącz wybrała dziwkę, nie jest kapryśna i…

czytaj więcej
Categories legnica

Kandydaci PiS już pod choinkę!?

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *