Ponad dwadzieścia zespołów i 217 kolarzy obejrzeli dziś mieszkańcy Legnicy na ulicach miasta, gdzie po południu przejechał wielobarwny peleton zawodników.
Obecnie to największa w kraju impreza kolarska.
Wszyscy zmierzyli się na trasie liczącej 199,7 km, ze startem we Wrocławiu i metą w Legnicy, gdzie wygrał Olav Kooij (Holandia).
Jutro kolarze ruszą na drugi etap z Karpacza.





PS, Fot. Dziennik Legnicki