Zagłębie Miedziowe dołączy do protestu „Solidarności”

Region Zagłębie Miedziowe NSZZ Solidarność dołączy do protestu przygotowywanego przez Komisję Krajową NSZZ „Solidarność”.

Spotkanie w tej sprawie już się odbyło i warto wiedzieć, że uczestniczyli w nim także przedstawiciele Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność”.

Głównym celem planowanych działań, które będzie na razie koordynował powołany Sztab Protestacyjny jest nie tylko ochrona praw pracowników, którzy zaczynają być zwalniani w coraz większej liczbie firm i miejsc w całej Polsce, ale także przedstawienie społeczeństwu rosnących i to lawinowo problemów gospodarczych.

Te zaś będą za sobą ciągnęły kolejną lawinę problemów, już społecznych.

W obecnej chwili wydaje się bowiem, że pogarszającej się sytuacji gospodarczej Polski nie dostrzega tylko rząd Donalda Tuska. 

Czy działania „Solidarności”, w tym być może protesty coś zmienią?

AK, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories gospodarka

Groźne efekty kontroli zabawek…

czytaj więcej
Categories gospodarka

Mniej aptek i gorszy dostęp do leków?

czytaj więcej
Categories gospodarka

Zalewska dementuje kłamstwa PO, Witek walczy o ORLEN

czytaj więcej
Categories ekologia

Na wiatrakach mogą stracić właściciele domów, posesji, nieruchomości

czytaj więcej
Categories gospodarka

Trzeba już modlić się o pracę, bo Tusk bierze władze?

czytaj więcej
Categories polityka

Czudowska na listy PiS do samorządu

czytaj więcej
Categories plotki

Witek dementuje plotki, spekulacje i życzenia opozycji

czytaj więcej
Categories gospodarka

Duże pieniądze dla firmy, małe dla klienta???

czytaj więcej
Categories porady

Nie strasz dziecka policjantem!

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *