Planują centralną ewidencję

Mieszkania, a w rzeczywistości ich brak to problem za komuny i za demokracji… Za komuny było prościej…Władza wiedziała bowiem wtedy wszystko i o wszystkich.

Wydaje się, że teraz władze próbują wrócić do tego rodzaju rozwiązań i w związku z trudnościami mieszkaniowymi próbują wprowadzić centralną ewidencję lokali – publicznych oraz prywatnych – aby móc realizować racjonalną politykę mieszkaniową oraz zarządzać zasobami mieszkaniowymi gminy.  

MK, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories gospodarka

Groźne efekty kontroli zabawek…

czytaj więcej
Categories gospodarka

Mniej aptek i gorszy dostęp do leków?

czytaj więcej
Categories gospodarka

Zalewska dementuje kłamstwa PO, Witek walczy o ORLEN

czytaj więcej
Categories ekologia

Na wiatrakach mogą stracić właściciele domów, posesji, nieruchomości

czytaj więcej
Categories gospodarka

Trzeba już modlić się o pracę, bo Tusk bierze władze?

czytaj więcej
Categories gospodarka

Duże pieniądze dla firmy, małe dla klienta???

czytaj więcej
Categories porady

Nie strasz dziecka policjantem!

czytaj więcej
Categories gospodarka

Lobbyści farm wiatrowych mogą się zacząć bać?!

czytaj więcej
Categories gospodarka

Drobne, czyli drobna, ale ważna rzecz

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *