Szansa na odpracowanie długów czynszowych w ZGM-ie

Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej w Legnicy informuje, że można odpracować długi czynszowe.

To niezwykle dogodna, a zarazem chyba najwyraźniej uczciwa forma oddania długów czynszowych wobec ZGM w formie bezgotówkowej.

Prace pozwalające na takie rozwiązanie polegają na wykonywaniu czynności porządkowych oraz innych drobnych prac na rzecz ZGM (zgodnie z obowiązującymi przepisami).

Aby uczestniczyć w tym przedsięwzięciu trzeba zwrócić się z wnioskiem w tej sprawie do ZGM przy ulicy Zielonej 7, E. Plater 11 lub Al. Rzeczypospolitej 34, gdzie można otrzymać szczegółowe informacje w tej sprawie oraz złożyć odpowiedni wniosek.

Można to także zrobić drogą online.

ZGM zachęca do realizacji takiego sposobu, choćby dlatego, że od 1 lutego 2026 r. stawka za godzinę pracy wynosi 30 zł.

Co ważne zakres prac, a także ich harmonogram jest ustalany indywidualnie i również z uwzględnieniem sytuacji rodzinnej i materialnej konkretnej osoby.

Propozycja dotyczy wszystkich, którzy mają zaległości, ale poza zaległości zasądzonych i egzekwowanym przez komornika.

PS, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories legnica

Nie chcą konsultować z Panem Prezydentem? [PLOTKI]

czytaj więcej
Categories legnica

Okradał własną babcie przez miesiąc

czytaj więcej
Categories legnica

„Snajper” strzelał do samochodów w mieście?

czytaj więcej
Categories legnica

20 lat więzienia za napady rabunkowe i nie tylko

czytaj więcej
Categories legnica

Pijana matka skazana

czytaj więcej
Categories gospodarka

Kropiwnicki już ministrem

czytaj więcej
Categories kultura

31. OPMM PROMOCJE 2023 w Legnicy [FOTO RELACJA]

czytaj więcej
Categories kultura

Laura Łącz wybrała dziwkę, nie jest kapryśna i…

czytaj więcej
Categories legnica

Kandydaci PiS już pod choinkę!?

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *