Żłobki jeszcze do 30 kwietnia

Nabór do legnickich żłobków miejskich potrwa jeszcze do końca miesiąca i zakończy się 30 kwietnia.

Na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Legnicy została udostępniona do pobrania karta zgłoszenia do żłobka.

Zgłaszać można dzieci w wieku od ukończenia 20 tygodnia życia do 3 lat – na rok 2026/ 2027.

Kartę wraz zaświadczeniem o zatrudnieniu, prowadzonej działalności gospodarczej, prowadzonym gospodarstwie rolnym lub pobierania świadczenia pielęgnacyjnego albo w przypadku rodziców uczących się w systemie dziennym zaświadczenia ze szkoły należy złożyć w konkretnym przedszkolu.

Trzeba ją przekazać personelowi placówki lub złożyć w miejscu do tego wyznaczonym.

Należy pamiętać, że dzieci można zgłaszać tylko do jednego żłobka, zaś dzieci już uczęszczające do żłobka nie biorą udziału w powyższej procedurze, ale ich rodzice są zobowiązani do zaktualizowania dokumentów.

W Legnicy dzieci można zgłaszać do czterech żłobków.

Jeden z istotniejszych warunków przyjęcia dziecka to zamieszkiwanie w Legnicy jego rodziców/opiekunów. 

MK, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories legnica

Nie chcą konsultować z Panem Prezydentem? [PLOTKI]

czytaj więcej
Categories legnica

Okradał własną babcie przez miesiąc

czytaj więcej
Categories legnica

„Snajper” strzelał do samochodów w mieście?

czytaj więcej
Categories legnica

20 lat więzienia za napady rabunkowe i nie tylko

czytaj więcej
Categories legnica

Pijana matka skazana

czytaj więcej
Categories gospodarka

Kropiwnicki już ministrem

czytaj więcej
Categories kultura

31. OPMM PROMOCJE 2023 w Legnicy [FOTO RELACJA]

czytaj więcej
Categories kultura

Laura Łącz wybrała dziwkę, nie jest kapryśna i…

czytaj więcej
Categories legnica

Kandydaci PiS już pod choinkę!?

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *