Od dziś zmiana organizacji ruchu przy dworcu PKP

W rejonie dworca PKP w Legnicy od 23 kwietnia – OD CZWARTKU – zostaje wprowadzona nowa organizacja ruchu. 

Jest to związane z rozpoczęciem prac budowlanych przy centrum przesiadkowym jakie ma tam powstać. 

Dlatego w tym rejonie Legnicy należy zwrócić szczególną uwagę na nową organizację ruchu i zastosowanie się do znaków drogowych.

Kierowcy musza się przygotować na utrudnienia na ulicy Kolejowej oraz Dworcowej.

Zlikwidowana zostanie także możliwość parkowania samochodów.

Natomiast autobusy miejskiej komunikacji będą się zatrzymywać na przystanku tymczasowym przy ulicy Dworcowej.

Wjazd w kierunku dworca będzie możliwy od strony skrzyżowania ulic Kartuskiej – Libana – Kolejowej – Pocztowej.

I tak będą poruszały się autobusy linii nr 4,9,10,20, a także N1 oraz N2, które wyjadą ulicą Dworcową przy wiadukcie.

Także auta osobowe będą mogły poruszać się od strony – wymienionego skrzyżowania i jechać wzdłuż budynku dworca ulicą Dworcową w kierunku skrzyżowania przy wiadukcie.  

MK, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories legnica

Nie chcą konsultować z Panem Prezydentem? [PLOTKI]

czytaj więcej
Categories legnica

Okradał własną babcie przez miesiąc

czytaj więcej
Categories legnica

„Snajper” strzelał do samochodów w mieście?

czytaj więcej
Categories legnica

20 lat więzienia za napady rabunkowe i nie tylko

czytaj więcej
Categories legnica

Pijana matka skazana

czytaj więcej
Categories gospodarka

Kropiwnicki już ministrem

czytaj więcej
Categories kultura

31. OPMM PROMOCJE 2023 w Legnicy [FOTO RELACJA]

czytaj więcej
Categories kultura

Laura Łącz wybrała dziwkę, nie jest kapryśna i…

czytaj więcej
Categories legnica

Kandydaci PiS już pod choinkę!?

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *