Potrzebne ekologiczne ławki

Sposobów na ekologię, zmniejszanie śladu węglowego i naturalne działanie oraz funkcjonowanie miasta jest wiele.

Paradoksalnie często te najprostsze w zamyśle są najtrudniejsze do realizacji.

Ale dla prawdziwych miłośników przyrody nie ma chyba rzeczy niemożliwych. I pewnie dlatego Adam Wierzbicki, legnicki radny Prawa i Sprawiedliwości postanowił próbuje zmaterializować piękny ideał ekologii w Legnicy i skierował w tej sprawie do władz Legnicy interpelacje z prośbą:

„Szanowny Panie Prezydencie zwracam się z uprzejmą prośbą o zamontowanie w Lasku Złotoryjskim ławek wykonanych z elementów naturalnych pozwalających na zachowanie pozostawienie tego obszaru bez elementów betonowych i metalowych. Proponuję, aby były one wykonane z powalonych drzew. Wówczas charakter lasku zostanie zachowany a kosztem będzie jedynie praca.

Niniejsza interpelacja jest spowodowana licznymi prośbami kierowanymi do mnie, przede wszystkim przez osoby starsze oraz matki z małymi dziećmi – o podjęcie działań w tym kierunku.”

MK, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories legnica

Nie chcą konsultować z Panem Prezydentem? [PLOTKI]

czytaj więcej
Categories legnica

Okradał własną babcie przez miesiąc

czytaj więcej
Categories legnica

„Snajper” strzelał do samochodów w mieście?

czytaj więcej
Categories legnica

20 lat więzienia za napady rabunkowe i nie tylko

czytaj więcej
Categories legnica

Pijana matka skazana

czytaj więcej
Categories gospodarka

Kropiwnicki już ministrem

czytaj więcej
Categories kultura

31. OPMM PROMOCJE 2023 w Legnicy [FOTO RELACJA]

czytaj więcej
Categories kultura

Laura Łącz wybrała dziwkę, nie jest kapryśna i…

czytaj więcej
Categories legnica

Kandydaci PiS już pod choinkę!?

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *