Po Tygodniu Biblijnym w Diecezji Legnickiej nadal odbywają się wykłady dotyczące Pisma Świętego.
Wszystkie w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Legnicy.
Wykłady, katecheza oraz konferencje rozpoczęły się w kwietniu, a potrwają do jesieni.
W mieście wszystkie zaplanowano właśnie w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Rozpoczynają się o godz. 16.00. A po ich zakończeniu przewidziano pytania i rozmowy.
Kolejne terminy tych wydarzeń to:
– 10 maja – Jak z tym początkiem? – ks. prof. Sławomir Stasiak,
– 14 czerwca – Zaproszenie do przyjaźni – ks. Jan Klinkowski,
13 wrzesień – Ile jest gwiazd na niebie? – ks. prof. Stanisław Stasiak.
MK, Fot. Dziennik Legnicki