Już niedługo mieszkańcy – spółdzielcy – Legnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Legnicy będą mogli zdecydować kto znajdzie się w nowej Radzie Nadzorczej LSM.
Najprawdopodobniej wybory odbędą się już w czerwcu br.
Jednak oficjalne informacje w tej sprawie trafią do mieszkańców – spółdzielców – dopiero wkrótce.
Jednak już teraz chętni do kandydowania zbierają potrzebne głosy poparcia na listach.
Wkrótce przedstawimy więcej szczegółów.
AK, Fot. Dziennik Legnicki