Legniczanki już 31 maja (niedziela) i 28 czerwca (niedziela) będą miały znakomitą okazję do skorzystania z bezpłatnych badań.
W mobilnym punkcie pobrań, który stanie przy ulicy Najświętszej Marii Panny (obok Kościoła Mariackiego) panie w wieku 25 – 64 lata będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych.
Akcje jest skierowana do kobiet, które w czasie ostatnich trzech lat nie skorzystały z cytologii w ramach NFZ.
Akcja jest prowadzona przy współpracy z Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii.
Aby skorzystać z badań należy jedynie zarejestrować się telefonicznie dzwoniąc pod numer – 788 – 800 – 249.
MK, Fot. Dziennik Legnicki