Bezpłatne badania dla legniczanek w „Cytobusie”

Legniczanki już 31 maja (niedziela) i 28 czerwca (niedziela) będą miały znakomitą okazję do skorzystania z bezpłatnych badań.

W mobilnym punkcie pobrań, który stanie przy ulicy Najświętszej Marii Panny (obok Kościoła Mariackiego) panie w wieku 25 – 64 lata będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych.

Akcje jest skierowana do kobiet, które w czasie ostatnich trzech lat nie skorzystały z cytologii w ramach NFZ.

Akcja jest prowadzona przy współpracy z Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii.

Aby skorzystać z badań należy jedynie zarejestrować się telefonicznie dzwoniąc pod numer – 788 – 800 – 249.

MK, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories zdrowie

Zaczęły się przenosiny Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Legnicy

czytaj więcej
Categories zdrowie

Szpital wybuduje szpital

czytaj więcej
Categories zdrowie

SOR w szpitalu, ale z drugiej strony

czytaj więcej
Categories zdrowie

Za Pogotowie Ratunkowe trzeba będzie zapłacić. To pewne!

czytaj więcej
Categories zdrowie

Izba wytrzeźwień w legnickim szpitalu

czytaj więcej
Categories gospodarka

Szpital traci poważne pieniądze na leczeniu chorych

czytaj więcej
Categories legnica

Fake news przeciwko dyrektorce legnickiego szpitala  

czytaj więcej
Categories zdrowie

Projekt budowy Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych

czytaj więcej
Categories kultura

Joga w misce, ale na trawie [foto i film]

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *