Wszystkie mamy prosimy o przyjęcie tylko najlepszych życzeń. Szczególnie dziś, ale wiadomo, że to tylko symbol i pretekst do podziękowań za codzienną pracę, trud, serce, a bywa także łzy.
A kwiaty, chyba najlepsze będą te polne, bo sami je nazbieramy i sami przyniesiemy.
MK, Fot. Dziennik Legnicki