Tylko najwspanialsze życzenia

Wszystkie mamy prosimy o przyjęcie tylko najlepszych życzeń. Szczególnie dziś, ale wiadomo, że to tylko symbol i pretekst do podziękowań za codzienną pracę, trud, serce, a bywa także łzy.

A kwiaty, chyba najlepsze będą te polne, bo sami je nazbieramy i sami przyniesiemy.

MK, Fot. Dziennik Legnicki

POWIĄZANE

Categories gospodarka

Trzeba już modlić się o pracę, bo Tusk bierze władze?

czytaj więcej
Categories porady

Nie strasz dziecka policjantem!

czytaj więcej
Categories region

MOPS czy raczej ZUS dla księży???

czytaj więcej
Categories legnica

Pijana matka skazana

czytaj więcej
Categories porady

Legnica – miasto niebezpieczne (!!!) Konieczne kursy samoobrony (???)

czytaj więcej
Categories porady

Mamy: bezpieczny temat na święta przy stole

czytaj więcej
Categories region

Ostatni dzwonek na ferie w mundurze!!! 

czytaj więcej
Categories legnica

Najpiękniejsza choinka w Legnicy – kibiców Miedzi  

czytaj więcej
Categories legnica

W zimie też inne niebezpieczne czynniki chorób

czytaj więcej

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *