Kierowcy wyjeżdżający z Legnicy, a także wjeżdżający do miasta ulicą Złotoryjską muszą się uzbroić w cierpliwość, ale też jechać szczególnie ostrożnie.
Na odcinku ulicy w Lasku Złotoryjskim drogowcy naprawiają bowiem zniszczoną w wielu miejscach nawierzchnię jezdni.
Korki w tym miejscu nie są ogromne. Jednak powodują znaczące utrudnienie w ruchu drogwym.
MK, Fot. Dziennik Legnicki